Part Number 8-980654 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $49.25


Product Highlights
| Part Number | 8-980654 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098108735 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 9.25 kg |