Part Number 8-980646 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $72.93


Product Highlights
| Part Number | 8-980646 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098174730 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 13.09 kg |