Part Number 8-980642 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $62.45


Product Highlights
| Part Number | 8-980642 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098303185 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2013 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 10.37 kg |