Part Number 8-980630 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $70.80


Product Highlights
| Part Number | 8-980630 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098099132 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 5.30 cm |
| Weight | 12.84 kg |