Part Number 8-980590 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $58.45


Product Highlights
| Part Number | 8-980590 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098307114 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 2, 2013 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.20 cm |
| Width | 34.20 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 11.47 kg |