Part Number 8-980537 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $65.79


Product Highlights
| Part Number | 8-980537 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098322407 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 17, 2015 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 7.40 cm |
| Weight | 10.88 kg |