Part Number 8-980474 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $40.23


Product Highlights
| Part Number | 8-980474 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098110578 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 21, 2011 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.00 cm |
| Width | 33.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 9.40 kg |