Part Number 8-980464 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $42.08


Product Highlights
| Part Number | 8-980464 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098052502 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 30, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.80 cm |
| Width | 30.80 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 8.48 kg |