Part Number 8-980460 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $49.15


Product Highlights
| Part Number | 8-980460 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098057699 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 3, 2008 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 30.80 cm |
| Width | 30.80 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 8.80 kg |