Part Number 8-980426 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $70.77


Product Highlights
| Part Number | 8-980426 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098307084 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 2, 2013 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.80 cm |
| Width | 35.80 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 13.25 kg |