Part Number 8-980383 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $46.67


Product Highlights
| Part Number | 8-980383 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098085999 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 19, 2008 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 8.40 kg |