Part Number 8-980377 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $59.17


Product Highlights
| Part Number | 8-980377 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098105512 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 20, 2010 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 32.60 cm |
| Width | 32.60 cm |
| Height | 6.70 cm |
| Weight | 10.49 kg |