Part Number 8-980356 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $57.36


Product Highlights
| Part Number | 8-980356 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098057859 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 4, 2008 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 33.60 cm |
| Width | 33.60 cm |
| Height | 6.30 cm |
| Weight | 10.45 kg |