Part Number 8-980307 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $51.31


Product Highlights
| Part Number | 8-980307 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098046174 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 26, 2006 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.80 cm |
| Width | 32.80 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 10.00 kg |