Part Number 8-980141 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $33.76


Product Highlights
| Part Number | 8-980141 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098020075 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 16, 2003 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.40 cm |
| Width | 30.40 cm |
| Height | 6.70 cm |
| Weight | 6.67 kg |