Part Number 8-980125 | Brand: CMX | 3 items in stock
CA $70.98


Product Highlights
| Part Number | 8-980125 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098306803 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 23, 2010 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.80 cm |
| Width | 35.80 cm |
| Height | 9.10 cm |
| Weight | 11.71 kg |