Part Number 8-980096 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $44.67


Product Highlights
| Part Number | 8-980096 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098052861 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 8, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 33.30 cm |
| Width | 33.30 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 8.70 kg |