Part Number 8-980057 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $42.64


Product Highlights
| Part Number | 8-980057 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098093734 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.80 cm |
| Width | 31.80 cm |
| Height | 5.20 cm |
| Weight | 8.17 kg |