Part Number 8-980030 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $25.47


Product Highlights
| Part Number | 8-980030 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098026381 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 14, 2004 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 25.60 cm |
| Width | 25.60 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 4.51 kg |