Part Number 8-96989 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $26.90


Product Highlights
| Part Number | 8-96989 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098045429 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 10, 2003 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 26.70 cm |
| Width | 26.70 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 5.65 kg |