Part Number 8-96767 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $39.33


Product Highlights
| Part Number | 8-96767 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098088457 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 16, 2009 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 30.80 cm |
| Width | 30.80 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 7.80 kg |