Part Number 8-96658 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.22


Product Highlights
| Part Number | 8-96658 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098005645 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 12, 2002 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 28.70 cm |
| Width | 28.70 cm |
| Height | 6.70 cm |
| Weight | 6.22 kg |