Part Number 8-96318 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $26.61


Product Highlights
| Part Number | 8-96318 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098003979 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.80 cm |
| Width | 26.80 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 5.20 kg |