Part Number 8-96087 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $24.37


Product Highlights
| Part Number | 8-96087 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098009964 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 27.00 cm |
| Height | 5.20 cm |
| Weight | 5.05 kg |