Part Number 8-782776 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $79.86


Product Highlights
| Part Number | 8-782776 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629875970 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 37.80 cm |
| Width | 37.80 cm |
| Height | 6.80 cm |
| Weight | 14.60 kg |