Part Number 8-782275 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $52.96


Product Highlights
| Part Number | 8-782275 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098065373 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.20 cm |
| Width | 34.20 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 9.92 kg |