Part Number 8-781770 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $47.87


Product Highlights
| Part Number | 8-781770 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098005089 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 3, 2015 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 8.01 kg |