Part Number 8-781766 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $60.78


Product Highlights
| Part Number | 8-781766 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098009292 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 5, 2017 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 10.08 kg |