Part Number 8-780960 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $94.69


Product Highlights
| Part Number | 8-780960 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098320328 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2013 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 39.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 15.36 kg |