Part Number 8-780753 | Brand: CMX | 9 items in stock
CA $54.19


Product Highlights
| Part Number | 8-780753 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098001739 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 35.00 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 10.01 kg |