Part Number 8-780736 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $90.98


Product Highlights
| Part Number | 8-780736 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098118239 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 25, 2011 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 37.00 cm |
| Height | 11.20 cm |
| Weight | 17.46 kg |