Part Number 8-780346 | Brand: CMX | 9 items in stock
CA $39.41


Product Highlights
| Part Number | 8-780346 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098116570 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 14, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.30 cm |
| Width | 29.30 cm |
| Height | 7.90 cm |
| Weight | 7.00 kg |