Part Number 8-780258 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $42.99


Product Highlights
| Part Number | 8-780258 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098050768 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 23, 2006 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 7.30 cm |
| Weight | 8.45 kg |