Part Number 8-780256 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $53.41


Product Highlights
| Part Number | 8-780256 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098048420 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 18, 2006 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 35.30 cm |
| Width | 35.30 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 10.50 kg |