Part Number 8-780255 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $45.62


Product Highlights
| Part Number | 8-780255 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098046921 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 18, 2006 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 33.00 cm |
| Width | 33.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 8.95 kg |