Part Number 8-780136 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $39.57


Product Highlights
| Part Number | 8-780136 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098034492 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 13, 2005 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 4.60 cm |
| Weight | 7.65 kg |