Part Number 8-780049 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $38.06


Product Highlights
| Part Number | 8-780049 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098008370 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 3, 2004 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.90 cm |
| Width | 28.90 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 7.00 kg |