Part Number 8-780036 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $37.68


Product Highlights
| Part Number | 8-780036 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098010281 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 5, 2004 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.80 cm |
| Width | 29.80 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 7.92 kg |