Part Number 8-76921 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.92


Product Highlights
| Part Number | 8-76921 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098006352 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 11, 2004 |
| Updated | Feb 26, 2026 |
| Length | 28.40 cm |
| Width | 28.40 cm |
| Height | 5.30 cm |
| Weight | 6.05 kg |