Part Number 8-76917 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $48.45


Product Highlights
| Part Number | 8-76917 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098007762 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 8, 2002 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.60 cm |
| Width | 31.60 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 9.10 kg |