Part Number 8-7063 | Brand: CMX | 3 items in stock
CA $23.62


Product Highlights
| Part Number | 8-7063 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098009643 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 27.00 cm |
| Height | 4.80 cm |
| Weight | 4.88 kg |