Part Number 8-682503 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $49.76


Product Highlights
| Part Number | 8-682503 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098818092 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 8.68 kg |