Part Number 8-681995 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $68.40


Product Highlights
| Part Number | 8-681995 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098003771 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 7, 2016 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 35.30 cm |
| Width | 35.30 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 11.95 kg |