Part Number 8-681994 | Brand: CMX | 7 items in stock
CA $59.49


Product Highlights
| Part Number | 8-681994 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098175171 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 10.57 kg |