Part Number 8-681953 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $42.93


Product Highlights
| Part Number | 8-681953 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098080215 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 33.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 9.10 kg |