Part Number 8-681016 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $100.90


Product Highlights
| Part Number | 8-681016 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098114613 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 22, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 37.30 cm |
| Width | 37.30 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 18.10 kg |