Part Number 8-680982 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $74.64


Product Highlights
| Part Number | 8-680982 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098322308 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2013 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 12.50 kg |