Part Number 8-680822 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $33.60


Product Highlights
| Part Number | 8-680822 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098114231 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 6, 2011 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 26.80 cm |
| Width | 26.80 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 5.95 kg |