Part Number 8-680768 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $77.68


Product Highlights
| Part Number | 8-680768 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098131832 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 9, 2013 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 13.41 kg |