Part Number 8-680732 | Brand: CMX | 6 items in stock
CA $57.71


Product Highlights
| Part Number | 8-680732 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098098272 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 20, 2011 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 10.83 kg |